Duay Uluslarası Ticaret olarak ticari ilişkilerimizde kalıcı varolmayı her zaman ilk sırada tutuyoruz. Sektörümüzde kalıcı varolmanın üç önemli şartı vardır. Derin bir iş bilgisi, doğru rekabet koşulları oluşturma ve koşulsuz müşteri memnuniyeti. Biz bu şartları sağlıyor ve geliştiriyoruz.

  • İyi iş yapmak kendi başına yeterli değil, kalıcı olmak için de çalışıyoruz.
  • Müşterilerimizin ticari hedefleri bizim de ticari hedeflerimiz demek.
  • Ülkemizde üretilen ürünlerin dış piyasada tüketiliyor olmasını milli bir duyguyla önemsiyoruz.

İşletmeniz daha çok kazansın diye ihracatın günden güne genişleyen pazarı Afrika kıtası ülkelerinde ürünlerinize müşteri buluyor, adeta Türkiye ve Afrika arası ticaret köprüleri kuruyoruz.
Stoğunuzdaki ürünleri toplu bir şekilde satmak, hızlıca likite mi çevirmek istiyorsunuz? Elektrik malzemeleri, tekstil, mobilya, makine, ambalaj… Ne olduğu önemli değil, tam da bu noktada devreye giriyoruz.
Ürettiği muhteşem ürünleri Afrika ve Arap Yarımadası ülkelerine kolayca ihracat yapmak isteyen müşterilerimiz bizi arayabilirler. Deneyim, hızlı çözüm, konfor ve sıcak diyalog Duay Uluslararası Ticaret’te!
Uluslararası ticaretle ilgili deneyim kazanıp şirketinizi yukarı seviyelere taşımak isteyen müşterilerimizle deneyimlerimizi paylaşıyoruz. Duay Uluslarası Ticaret aynı zamanda bir ihracat akademisi…