law_6-compressor

AFRİKA’YA TİCARET AĞI

2008 yılından bu yana Afrika ülkeleriyle yoğun ticaret yapan firmamız 2013 yılından itibaren Duay Uluslararası Ticaret adıyla taçlandırdığı dış ticaret faaliyetlerine Afrika Kıtasında müşteri bulma, Afrika’ya ihracat ve stok alımıyla devam etmektedir. Ticaret yaptığımız ülkelerden bazıları; Fildişi Sahili, Libya, Angola, Lübnan, Kanada, Demokratik Kongo’dur

VİZYONUMUZ

Başarı taahhüdümüz, müşterilerimizle dostane ve uzun süreli ortaklıklar kurmak ve satış ağımızı günden güne genişletmeye odaklanmaktır. Üreticilerimizden tedarik ettiğimiz ürünleri, modern, dinamik, profesyonel bir yapı, fiyat avantajı ve güvenilir bir hizmetle ulusal ve uluslararası üreticilerle aranızda köprü görevini üstlenerek sizlere sunmaktır. Aynı zamanda uluslararası ticaret arenasında önemli bir dış ticaret şirketi konumuna gelmektir.

MİSYONUMUZ

DUAY; Türkiye’nin gerçek dış ticaret potansiyelini nasıl daha etkili ve daha çok kullanabilirim yaklaşımını benimsemiş ve “müşterilerinin başarısında önemli bir etki ve pay sahibi olma odaklı” hareket etmeyi misyon edinmiştir.

“Afrika ile Ticaret Yapmanın En Kolay Yolu!”
DUAY ULUSLARARASI TİCARET